ТЕНДЕНЦІЇ | Медіа 19 лютого 2007 р.

AAF: Маркетологи вибирають нові медіа

Близько 73% маркетологів сьогодні перенаправляють щонайменше 20% рекламних бюджетів своїх компаній на рекламу в нових медіа. Такі дані наведено в дослідженні Американської федерації реклами (American Advertising Federation, AAF). Усього в опитуванні AAF брали участь приблизно 1000 маркетологів провідних компаній, представників рекламних агентств і медіа-індустрії.

У середньому, за даними авторів доповіді, витрати компаній на просування товарів і послуг за допомогою «нових» медіа сьогодні становлять близько 15% сукупних рекламних бюджетів (від 12 до 18% бюджету). При цьому, лише 10% респондентів заявили, що весь їхній рекламний бюджет іде на «традиційні» медіа, у той час як 12% опитаних маркетологів визнали, що 21-40% рекламних бюджетів їхніх компаній дістаються «новим» медіа.

Маркетологам також було задане питання про те, як зміняться в 2007-му році їхні маркетингові підходи та ставлення до різних видів медіа. 78% опитаних погодилися із твердженням «Я завжди відкритий для нових можливостей використання традиційних медіа». А 75,5% визнали вірність твердження «Правильний медіа-мікс — це майже завжди комбінація традиційних і нових медіа». А 57,7% опитаних погодилися з думкою, що «ніколи не зупиняться в пошуку нових медіаможливостей для просування свого бренду» — всі три перерахованих вище твердження були найбільш популярні серед опитаних.

Найбільшими сюрпризами для спеціалістів у 2006-му році стала популярність таких відеопорталів, як YouTube і Second Life, а також можливість їх «дешевого» використання для маркетингових цілей.

77% респондентів визнали, що не очікували «приходу» Second Life, а 60% не очікували успіху YouTube. 51% також особливо відзначили те, як набирають популярність сайти-агрегатори контенту (mash-up).

Більшість опитаних маркетологів очікують серйозних змін у медіапросторі, які відбудуться у найближчий час. Відповідно до результатів опитування, по-перше, телепрограми стануть доступні в Мережі, по-друге, у США стануть повсюдно доступні текстові розсилання, а комунікація все частіше буде відбуватися за допомогою використання соціальних мереж та Інтернету. При цьому, серед тих медіа-інструментів, які зазнають найбільших змін, респонденти найчастіше називали газети (51,4%) та ефірне телебачення (34,5%).

Детально ознайомитися із дослідженням можна на сайті AAF (MS PowerPoint, 891 Kb).

За інформацією AAF, MediaRevolution.ru.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Рік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнигаРік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнига
Рішення. Практичні поради від 23 людей, які змінили світРішення. Практичні поради від 23 людей, які змінили світ
Шлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собоюШлях Virgin. Як слухати, вчитися, жартувати та вести за собою

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)