ТЕНДЕНЦІЇ | ERP 16 липня 2008 р.

Наступне покоління ERP

Зростання кількості відкритих (open-source) ERP, а також сервісних рішень для систем управління організацією, сприяє наростанню напруги навколо них. Якщо хочете викликати емоції у ІТ-директора будь-якої компанії — просто заведіть із ним розмову про ERP. Ви майже миттю отримаєте (позитивну або негативну) відповідь. Залежно від їхнього досвіду роботи з ERP-системами, вони або вихваляють їх, називаючи революційною технологією у системі управління компанією, або ж навпаки — нарікають на них, звинувачуючи у всіх бідах компанії та називаючи "пожирачами" бюджету та ресурсів.

Втім, яким би там не було ставлення ІТ-директорів до ERP-систем, останні залишаються надзвичайно важливою технологією для більшості організацій. Саме тому керівники інформаційного напрямку вимушені невпинно відстежувати новітні тенденції у цій сфері, яка пережила безліч змін з часу її виникнення у 1990-му році.

Дві найбільш помітні тенденції, на які звертають увагу сучасні спеціалісти у сфері ІТ — це зростання кількості відкритих (open-source) рішень, а також пропозиція ERP-систем у вигляді сервісних рішень.

І хоча відкриті рішення зазвичай виявляються не настільки зрілими, як комерційні пропозиції, які сьогодні присутні на ринку, все ж зростання кількості організацій, що застосовують їх у власній системі поступово але впевнено підвищує рівень довіри до них. Що стосується сервісного підходу до програм управління організацією — то він вже сьогодні є достатньо ефективним із точки зору витрат.

Якщо ІТ-директор вашої компанії планує впроваджувати ERP-систему — тоді йому доведеться зіткнутися із непростим вибором. Обрати систему відомого постачальника? А, можливо, звернутися по більш дешеве рішення дрібнішого гравця ринку? Або й взагалі — скористатися можливістю відкритого коду чи обрати сервісний підхід до системи управління організацією?

Складна ситуація, чи не так? А водночас — це одне з найважливіших рішень, яке приймається ІТ-директором компанії за час його перебування на посаді.

Директори з інформаційних технологій, які впроваджують ERP-системи на своїх підприємствах, прагнуть забезпечити максимальну гнучкість бізнесу. "Раніше багато ІТ-директорів сповідували підхід, що бізнес повинен працювати в рамках системи управління підприємством, але сьогодні така філософія, на щастя, відходить у минуле, — стверджує Бред Меннін (Brad Manning), ІТ-директор компанії Quaker Chemical. — Тому можна очікувати, що ERP-системи еволюціонізуватимуть у бік гнучкості та динамічності, надаючи більше можливостей для їх конфігурації та налаштування під потреби вашого бізнесу".

За матеріалами "The Next Generation of ERP", CIO Insight.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.




ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Одна справа. На диво простий рецепт неперевершених результатівОдна справа. На диво простий рецепт неперевершених результатів
МікромайстерністьМікромайстерність
Засіло в голові. Наука успішного навчанняЗасіло в голові. Наука успішного навчання

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)